Animasyon & Gösteri Hizmetleri

gaziantep_gosteri_show_animasyon_organizasyon

Gaziantep Animasyon ve Gösteri sektöründe hemen her alanda profesyonel animatörlerimiz ile doğum günlerinize, açılışlarınıza, özel eğlencelerinize, okul gösterilerinize kısacası animasyonun girebileceği her türlü organizasyon alanında sizlere hizmet veriyoruz. Başta palyaço olmak üzere kostümlü yüzlerce karakterle tüm müşterilerimizi eğlendiriyoruz.

Animasyon ve gösteri hizmetlerimizden birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz.

Sihirbaz gösterileri: Profesyonel illüzyon sanatçılarından hayretlerle izleyeceğiniz illüzyon gösterileri. Hocalarımız alanlarında duayen olup, seyircilerin de iştirakini sağladıkları gösterilerle büyük küçük herkesi hayretler içinde bırakarak eğlendirirler.

Jonglör gösterisi: Jonglörlük kısa tarifiyle labutlar, halkalar, toplar, ateşli çubuklar vb materyallerin değişik figürlerle çevrilmesidir. Profesyonel jonglör arakadaşlarımız jonglörlüğün yanında illüzyon, sihirbazlık gösterileri de sunarlar. Etkinliklerinizi jonglör gösterisiyle renklendirmenizi tavsiye ederiz.

Palyaço gösterileri: Organizasyon eğlencelerinin vazgeçilmez unsurlarından biridir palyaçolar. Profesyonel palyaço arkadaşlarımız yarışmalar, oyunlar, danslar, animasyonlar ile çocuklarımızı doyasıya çoşturur ve eğlendirirler. Ayrıca onlara yüz boyaması yapıp, şekilli sosis balonlardan şişirip, çeşitli şekiller vererek dağıtırlar. Palyaço arkadaşlarımız tanıtım, fuar, açılış vb. etkinliklerde ise ilgi çekerek promosyon ve tanıtım ürünlerinizi dağıtırlar.

Pandomim gösterisi: Sessiz tiyatro olarak bilinen pandomim gösterisi, profesyonel pandomim sanatçıları tarafından etkinliklerinizde sergilenir.

Tiyatro gösterileri: Çocuk tiyayroları, müzikli çocuk oyunları, tiyatro oyunları ve skeçlerin etkinliklerinizde sergilenmesi, büyük küçük herkesin hoşuna gidecektir.

Karagöz-Hacivat gösterisi: Geçmişten günümüze kadar gelen geleneksel tiyatromuzun en önemli parçalarından biri olan Karagöz Hacivat gösterisini, hem perdede hem de canlı olarak sahnede sergiletebilirsiniz.

Nasreddin Hoca gösterisi: Nasreddin hoca kostümlü tiyatro sanatçısı arkadaşımız, etkinliklerde maket eşeği ile birlikte çocuklarımızı doyasıya eğlendirir.

Aşuk-Maşuk gösterisi: Geleneksel halk oyunlarımızın en farklı ve eğlencelilerinden belki de en önemlisidir Aşuk Maşuk gösterisi. Etkinliklerinizi Aşuk Maşuk gösterisi ile renklendirip unutulmaz kılmanızı tavsiye ederiz.

Semazen gösterisi: Mevlevi arkadaşlarımız tarafından sergilenen sema gösterisi.

Karikatürist hizmeti: Karikatür sanatçısı hocamız davetlilerinizin karikatürlerini çizip, ücretsiz olarak sizin adınıza kendilerine hediye ederler.

Mehteran gösterisi: Mehteran ekibi tarafından etkinliklerinizde bizleri geçmişimizin şan ve şeref dolu dönemlerine götürecek mehteran konseri. 8 kişilik, 10 kişilik,   12 kişilik mehteran ekipleri.

Dans gösterileri: Profesyonel dans grupları, modern dans grupları, klasik dans grupları, Latin dans grupları, Oryantal sanatçıları, kolbastı gösterisi.

Halk oyunu gösterileri: Halk oyunu sanatçılarının sergilediği Aşuk Maşuk gösterisi, Yöresel halk oyunu gösterileri, Halk oyunu grupları, Yöresel ekipler.

Ateş gösterileri: Ateş dansı, poi dansı ve ateş yutan insan gösterisi. Etkinliklerinizde herhangi bir tehlikesi bulunmayan ateş dansı gösterilerine yer verebilirsiniz. Ateş dansı gösterisini yapan arkadaşlarımız profesyonel olmakla birlikte ”0” riskle çalışırlar.

Doğum günü animasyonları: Doğum günü partisi eğlenceleri için profesyonel animasyon ve gösteri hizmetleri. Palyaçolar, kostümlü animatörler, Örümcek Adam, Pamuk Prenses, Batman, Nasreddin Hoca, Noel Baba, Noel Anne, Melek,  Korsan, Sindirella. Sihirbaz ve jonglör gösterileri, karikatürist hizmeti, kukla gösterisi ve daha niceleri.

Sünnet düğünü eğlenceleri: Sünnet düğünü eğlenceleri kapsamında birbirinden ilginç ve neşeli gösterilerle hizmetinizdeyiz. Sünnet düğününüzde sihirbaz gösterilerini, Nasrettin Hoca’nın eşeği ile birlikte sunduğu eğlenceyi, Karagöz Hacivat gösterisini, kukla gösterilerini, palyaço eğlencelerini, yeniçeri askerleri ile taht gösterisini, volkan-confeti show ve daha nice eğlenceli gösterilere yer vermek isterseniz profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Piknik eğlenceleri: Piknik organizasyonları için şişme oyun parkları kiralama ve animasyon hizmetleri. Sihirbaz, Karagöz Hacivat tiyatrosu, Nasrettin Hoca ve eşeğinin eğlenceli gösterisi, Palyaço ve masal kahramanı kostümlü animatörler.

Ramazan etkinlikleri: Belediyeler, AVM ler, şirketler ve çeşitli kurum-kuruluşların Ramazan etkinlikleri kapsamında profesyonel gösteri hizmetleri.

Festival gösterileri: Festival organizasyonlarınızı bir karnavala dönüştürmek için eğlence, animasyon, gösteri ve süsleme hizmetleri.

Dizi, film, belgesel çekimleri ve setleri için gösteri ekipleri: TV Programlarının çekimleri için profesyonel gösteri sanatçıları.

 

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Süsleme Hizmetleri başlıklı makalemizde bayrak süslemeleri, çiçekli gelin damat köşkü ve gazebo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration