Palyanço Servisi

gaziantep-palyaçolar

Gaziantep Palyaço Kiralama da en çok profesyonel olarak işini iyi yapan kişilerle çalışmak istersiniz doğru değil mi ?Gaziantep palyaço bulmak bir o kadar zor değil aslında Antep organizasyon olarak kendi bünyemizde  profesyonel palyaço bulundurmaktayız. 2 Erkek palyaço ve 2 Bayan palyaço bulunmaktadır.. Bizler Antep organizasyon ekibi olarak işimizi en iyi şekilde yapmak için prensip haline getirmiş bulunuyoruz.

Palyaço hizmeti çeşitlerini ise şöyle sıralayabiliriz:

  • Doğum günü palyaçoları: Çocuk doğum günü partilerinde çocuklarımıza yarışmalar yaptırıp, oyunlar oynatıp, animasyonlar, yüz boyama ve sosis balon dağıtımı yaparak onları çoşturup, eğlendirirler.
  • Sünnet düğünü ve düğün animasyonları için palyaço: Sünnet düğünü organizasyonlarında kendilerine ayrılan alanda,  çocuklarımıza yarışmalar yaptırıp, oyunlar oynatıp, animasyonlar, yüz boyama ve sosis balon dağıtımı yaparak onları çoşturup, eğlendirirler.
  • Açılış için palyaço: Açılış organizasyonlarında ilgi çekip, yönlendirmeleri yapar ve insörtlerinizi dağıtırlar.
  • Yüz boyama palyaçosu: Yüz boyama etkinliklerinde anti alerjik kozmetik boyalarla çocuklarımıza yüz boyaması yaparlar.
  • Sosis balon palyaçosu: Etkinliklerde şekilli sosis balonlara çeşitli şekiller vererek çocuklarımıza dağıtırlar.
  • Baloncu palyaço: Baskılı reklam balonlarını organizasyonlarınızda çocuklarımıza şişirip dağıtırlar.
  • Bayan palyaço: Bayanların kendi aralarında düzenleyeceği etkinliklerde, bayan palyaço arkadaşlarımız tarafından animasyon hizmetleri verilir.

Gaziantep Organizasyon olarak palyaço ihtiyacınızda profesyonel ve ekonomik hizmetler sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Mezuniyet Töreni Organizasyonu başlıklı makalemizde gaziantep lise mezuniyet organizasyonu, gaziantep mezuniyet organizasyonu ve gaziantep ortaögretim mezuniyet organizasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration